Jak działają i gdzie znaleźć kody rabatowe na Booking.com

Jeżeli podróżujesz po Polsce, Europie, świecie, zawsze będziesz potrzebował noclegu, czy to w hotelu, hostelu, apartamencie czy pensjonacie. Obecnie coraz więcej turystów poszukuje noclegu w Internecie, a tam przede wszystkim na Booking.com. Jak zaoszczędzić na noclegu? Warto skorzystać z programu polecającego Booking.com. Jak działa polecanie w Booking? Gdzie znaleźć kody i jak działają – dowiesz się w tym artykule.

Jak działa program poleceń w Booking.com?

Działanie programu jest bardzo proste. Jeżeli chcesz polecać Booking.com nowych Klientów, musisz sam posiadać konto. Jeżeli posiadasz już konto, odnajdziesz specjalny link poleceniowy w górnym menu strony – „Poleć nas znajomym i zarabiaj”

Po kliknięciu na stronę znajdziemy widoczny u góry link z opcją skopiowania.

Wklejając link w różne miejsca w Internecie, na forach internetowych, grupach, Facebooku, czy własnej stronie internetowej, możesz polecać Booking.com, samodzielnie zyskując 50 zł za każdego poleconego użytkownika, który złozy rezerwację przy użyciu linka.

Ile można maksymalnie „zarobić” na polecaniu Booking.com nowych turystów?

Minusem programu jest jego ograniczenie do sumy 500 zł. Za każdego poleconego użytkownika otrzymujesz 50 zł, zatem docelowo możesz polecić Booking.com tylko 10 osobom.

Co otrzymuje nowy użytkownik za skorzystanie z linka referencyjnego?

Plusy programu trafiają nie tylko do polecającego, ale też i do poleconego, który płaci 50 zł mniej za swoją rezerwację. Jest to zatem program obustronnych korzyści.

Jak wypłacane są środki z programu poleceń?

Za polecenie Booking.com nie otrzymasz realnych środków. Będą to wirtualne pieniądze zapisane na Twoim koncie w systemie, które możesz wydać na kolejne wyjazdy i rezerwacje.

W zakładce Moje Nagrody znajdziesz informacje o procedowanych zwrotach dla Ciebie z tytułu linków referencyjnych, z których skorzystałeś. Proces weryfikacji trwa dość długo. Booking informuje, iż może to być od 30 do 60 dni.

Polecaj Booking.com nowe obiekty i skorzystaj jeszcze więcej

Serwis oferuje również drugi, bardziej atrakcyjny program poleceń, który dotyczy nowych obiektów w serwisie. Użytkownik może polecać nowe obiekty (hotele, pensjonaty, apartamenty), za które może otrzymać aż 400 zł prowizji! Polecanie odbywa się również na zasadzie linka referencyjnego, który odnajdziesz na koncie po zalogowaniu.

Maksymalna kwota nagrody to 4000 zł, czyli możesz polecić aż 10 nowych obiektów.

Co otrzymuje polecony obiekt w zamian za wykorzystanie linka referencyjnego?

Na zarejestrowaniu obiektu w Booking.com korzysta także sam obiekt, uzyskując 5 rezerwacji bez płacenia prowizj (ta wynosi minimum 15% wartości rezerwacji).

Jak długo trzeba czekać na środki za polecenie nowego obiektu?

Podobnie jak w przypadku polecenia użytkowników-turystów, tak i tutaj musisz odczekać około 30-60 dni zanim otrzymasz prowizję za polecenie obiektu.

Jak założyć konto obiektu i dodać swoją ofertę na Booking.com?

Jeżeli chcesz wynajmować mieszkanie w systemie Booking.com a nie wiesz jak to zrobić, możesz skorzystać z naszych bezpłatnych konsultacji, lub skorzystać z oferty założenia konta Booking.com.